Networkunuz’de ip kamera, NVR, DVR, Encoder, Multi Directional Camera vb. bilinen birçok markanın cihazlarında SNMPv1, SNMPv2 ve SNMPv3 protokolü üzerinden analiz yapın.

SNMP Trap editörü ile ayarlama yapın.

Switch, Kamera, Server, Linux, Unix, Gömülü Cihazlardan SSH, WEB, TCP protokolleri üzerinden haberleşerek istatistik veriler çekin.

Uygulama Çekirdek servis katmanını ister networkünüzdeki fiziksel sunucuda isterseniz herhangi bir sanallaştırma platformunda konumlandırabilirsiniz.

Windows masaüstü yönetim yazılımı ile kolayca servis katmanını yönetin. Servis katmanlarını birleştirip küme oluşturup dağıtık yapıda çalıştırın. Yetki ve yönetimi kümeler arası belirleyip güvenliğinizi ölçekleyin.

NVR ve DVR için işlem ve olay günlüğü oluşturun raporlayın özel parametre belirleyip istediğiniz uyarıları bildirim olarak alın.

Otomatik SNMP discovery özelliği ile networkünüzdeki cihazları otomatik olarak bulun.

Aygıtlar yönetim ara yüzünden tanımlı tüm cihazlarınızı kolayca yönetin ekleyin silin, , ip ve mac adresi, cihaz tipi, SNMP ayarları listeleyin. Başlığa göre kolayca gruplama ve sıralama yapın. Seçtiğiniz aygıtın bilgilerini detaylı olarak görüntüleyin.

Tanımlı aygıtlarınızı Türüne göre, CPU kullanımına göre listeleyin ve sıralayın

Geliş raporlama özelliklerini kullanarak günlükleri istediğiniz kriterde filtreleyin gruplayın ve sıralayın, kategorize edin, etiketleyerek adlandırın, PDF, Excel, CVS, TEXT, HTML gibi birçok formata çıktı alın.

Aygıtlarınızın çalışma durumunu görün, açık veya kapalı olması durumlarında bildirim alın

Kullanıcı ve Aygıt sayısına adetine göre lisanslama ile sadece kullanıcı ve cihaz sayısına göre ödeme yaparsınız.

Yönetim araçları ve servis yazılımları otomatik güncelleme.

Network araçları ile harici bir yazılım kullanmadan Ssh terminali ile oturum açın, Ping aracı ile test yapın.

Sistem tarafında detaylı tutulan tüm oturum ve işlemlerin kaydını görün.

Standart protokollerden ve özel portları kullanan sensör yaratın, düzenleyin ve duruma göre SMS ve E-posta ile bildirim yaptırın.

Özellikle güvenlik amaçlı kullanılan IP Kamera ve NVR cihazlarından aygıtın özelliklerine göre; Network yapılandırması, Video Tipi, Olay Durumu, Ip kamera üzerinde çalışan uygulamadan bilgi alma (Face dedection, Motion dedection, Vocie dedection, Alarm), Disk fail, Disk toplam boyutu ve doluluk oranı görün

Yazılımda sensör ayarları varsayılan değerleri ağaç izinlerine özel düzenlenebilir.

DVR cihazları kanala göre disk boyutu, durumu, kurcalama algılama durumu, alarm çıkışı, video durumu bilgilerini görüntüleyin.

Kullandığınız aygıtın modeline göre firmamızdan destek alın, aygıtınıza özel eklenti oluşturalım.