Özel Yazılım Çözümleri

Kurumsal Firma ve Kuruluşlara yönelik hazır paket yazılım çözümlerinin yanında, firmaların ihtiyacı olan özel yazılım ihtiyaçları için uzman bir ekibe sahiptir.

Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri

İş gücünü daha verimli kullanma ve uzmanlık alanlarına odaklanmayı amaçlayan, bilişim sektörü üreticileri ile iş ortaklarının müşterilerine; analiz, planlama, optimizasyon, kurulum/entegrasyon ve sorun giderme hizmetleri sunmaktadır.

Gömülü Yazılım Hizmetleri

Çalışmalarımızda, gerek projelerimizin gerek müşterilerimizin doğrudan ihtiyaç duyduğu en uygun çözümü kullanmaktayız. Programlama yaparken C/C++ gibi dillerin yanı sıra, işlemci mimarisine ve çözüme uygun assembly gibi düşük seviye diller ve gömülü arayüzleri sağlayacağımız Qt, Node.js, PHP gibi platformları da kullanmaktayız..

Veri Kurtarma

Veri kurtarma hizmeti veren firmamız sorun yaşadığınız harddisk, harici harddisk, laptop harddiski, flash disk, hafıza kartı , server, nas cihazı, ses kayıt cihazı ve kayıt yapan tüm cihazlardan bilgilerinizi tekrar geri getirmekteyiz. Laboratuvar ortamında modern cihazlar ile yapılan işlemler ile verileriniz aynı şekilde geri gelmektedir. Sağlıklı veri kurtarma yapmak için cihazın kurcalanmaması gerekmektedir. Bilinçsiz yapılan işlemler verilerinizin kaybolmasına sebep olmaktadır.

Servislerimiz

Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veritabanı, iş zekası, erp entegrasyon ve raporlama uygulamalarından üretim depo saha otomasyon sistemlerine, telemetri uygulamalarından içerik yönetim sistemi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.

Çoğu zaman mevcut paket uygulama ve çözümler firmaların ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Her firmanın kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Toros Yazılım tüm bunları dikkate alarak firma ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirmektedir.

Toros Yazılım ekibi olarak, özel yazılım projelerinde performanslı yazılım geliştirme metodolojilerini kullanırız. Projenin her aşamasında enerjimizi döküman üretimine değil; müşterilerimiz ve son kullanıcılarla yüzyüze görüşmelere ayırır; aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımları daha hızlı, daha verimli şekilde zamanında teslim ederiz. Proje kapanışıyla beraber bizden istenen gerekli dökümantasyon, kullanıcı kılavuzları vb. hazırlanıp teslim edilir. Bu çözüme odaklı felsefemiz sayesinde proje başarısı her zaman üst seviyede olmaktadır.

i. Analiz ve Tasarım

ii. Kodlama

iii. Yükleme, test ve düzeltmeler

iv. Dökümantasyon..

Özel yazılım gereksinimleri ve farklı bilişim çözümleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Profesyonel Web Tasarım İşinizi ilerletmeniz, daha çok müşteriye doğru zamanda ulaşabilmeniz ve her gün yaptığınız işleri daha hızlı, etkin ve daha az masrafla yapabilmek için web sitesine ihtiyaç duyarsınız. Biz de bu bilinçle hareket ederek size en uygun projeyi oluşturur, sizi en iyi şekilde yansıtacak ve temsil edecek web siteleri tasarlamaktayız. Toros Yazılım sanatsal ruhu teknik bilgisiyle birleştirerek, şirketinizin kurumsal kimliğine uygun, hedef kitlesine hitap edebilecek, Kullanıcı dostu, Bilgiye ulaşmanın kolay olduğu, etkili, özgün, güncel ve çekici tasarımlara sahip web siteleri hazırlamaktadır. Her sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Bunları başlıca şöyle sıralayabiliriz; Firmanızın tanıtımını ve reklamını yapan, Statik web sitesi. Firmanızın ürün ve hizmet sunumunu yapabilen, Dinamik ve yönetilebilir içerikli web sitesi.

E-Commerce(e-ticaret) uygulamaları.

a) B2B(Business to Business/Firmadan Firmaya)

b) B2C(Business to Customer/Firmadan Müşteriye)

c) C2C(Customer to Customer/Müşteriden Müşteriye, Açık arttırma Komisyon)

Masa üstü uygulamalarla bütünleşik çalışan internet uygulamaları.

Veri Merkezleri ve Doküman yönetim sistemleri.

Firmamız da kurumsal kimliğinizin ya da markanızın internetteki yüzü olan sitelerinizin tasarımları, profesyonel bir ekip tarafından hazırlanır. Sade, etkili ve kolay anlaşılır bir tasarım, Kurumsal kimliğinizin ya da markanızın sitenizin ara yüzü ile birebir ve %100 memnuniyet ilkesi göz önünde bulundurularak büyük bir özenle tasarımlarınız tamamlanır.

Toros Yazılım olarak, Gereksinimlerinizi karşılayabilecek hizmeti üretebilecek potansiyele sahip güçlü bir firmayız.

Sizde daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan Dijital Dünya' da yerinizi alın. Bir web sitesi sahibi olmak için, bize başvurmanız yeterli olacaktır.

Bilişim nedir?

Özetle bilişim; Bilgi ve teknolojinin birlikte kullanılarak üretilen sonuçlar olarak tanımlanabilir.

Bilişimi birkaç yönüyle ele alacak olursak, Bilgisayar yazılımı, Bilgisayar donanımı, Bilgisayar kullanıcısı ve Bilgi toplumu olarak sınıflayabiliriz.

Toros Yazılım olarak, Bilgi Teknolojileri konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bilgi Teknolojileri dalında eğitimli ve alanında uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımızla birlikte firmanızın ihtiyacına uygun olan yüksek performanslı, Kaliteli ve Optimum çözümler sunuyoruz.

Bilişim Danışmanlığı adı altında ihtiyacınız olan,

  • Bilgisayar ve Donanım, Network ve Satın alma
  • Yazılım Uygulamaları ve Veritabanı Geliştirme
  • Sistem Bakımı ve Teknik destek
  • Web Tasarımı
  • Elektronik ticaret
  • Eğitim Hizmetleri

Konularında alanında tecrübeli kadromuz ile ihtiyacınız olan en verimli çözüme ulaşabilmeniz için size yol gösteriyoruz.

Dış kaynak gereksimi olan projelerinizde ise sizin adınıza projenizi temsil ediyor, İhtiyaç doğrultusunda çözüm ortaklığı kurduğumuz firmalar ile sizin adınıza görüşüyor ve projelerinizi yapılandırıyoruz.

Bilgi Teknolojileri konusundaki projelerinizde size de yol gösterebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Veri kurtarma Nedir?

Veri kurtarma, bozulma veya silinme,yüzünden erişilemeyen bilgisayar hard diskleri, harici sürücüler, optik cihazlar, teyp kartuşları (DLT, DAT, LTO), CD/DVD, USB flash bellekler, bellek kartları (SD, xD, CF) gibi elektronik kayıt ortamlarındaki verilerin çeşitli tekniklerle geri getirilmesi işlemidir. Veri kaybı genellikle yazılım hataları, işletim sistemi problemleri, bilgisayar virüsleri yüzünden yaşanılabildiği gibi, mekanik, elektriksel veya insani hatalar sebebiyle de gerçekleşebilir. Veri kaybının sebebi ne olursa olsun %90'lara varan başarı oranı ile kaybolan verileri geri getirilebilmektedir.

Veri kaybı mı yaşadınız? Yanlışlıkla dosyamı Sildiniz veya format mı attınız?

Üzülmeyin; panik yapmadan ve kesinlikle müdahale etmeden ( Dikkat! Edilmesi ve bilinmesi gereken nokta; Bilinçsizce veya amatörce yapılan müdahaleler, kurtarmak istediğiniz verinin kurtarılmasını zorlaştırdığı gibi kurtarma ihtimalini tamamen ortadan kaldırabilir. ) direkt olarak firmamıza yollayın ve risk almayın.

Her türlü hard disk (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD/BlueRay, USB Flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma (forensics) ve şifre çözme işlemleri. Üzerine veri kaydedilen her türlü ortam, işletim sistemi ve dosya sistemleri üzerinde veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, veri klonlama, şifre çözme ve veri analizi (forensics) hizmetleri. Anlaşmalı çözüm ortağı olan veri kurtarma laboratuarında, disklerin tozsuz ortamda açılmasını sağlayan temiz oda (cleanroom) teknolojisini kullanarak veri kurtarma hizmeti. Sadece başarılı işlerden ücret alıyoruz. Verilerinize ulaşmak mümkün değilse, analiz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Bilgi almak için lütfen bizi arayın size yardımcı olalım.

Tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere.

Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere. Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere.